לייעוץ והזמנות – 077-3013439

טיפול טבעי למחלת הגאוט - לקוחות ממליצים:

אנו מזמינים אותך לשמוע מה יש למטופלים שלנו לספר על השירות המקצועי והטיפול הטבעי במחלת הגאוט שאנו מספקים:

אנחנו מאמינים שבכוחם של אנשים לעזור לאנשים אחרים לקחת החלטות בריאות ונכונות עבורם ולכן אנו מזמינים אותך לשמוע מה עזר ללקוחות היקרים שלנו, שהחליטו על דעת עצמם להיחשף ולספר על התהליך שעברו בכדי לעזור לך לקחת החלטה בריאה שנכונה עבורך ועבור עתידך!

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

מניעת התקפי גאוט

שמי שלמה, אני בן 60 וסובל מזה כ-30 שנה ממחלת פרקים שגרונית שנקרא גאוט. הייתי מטופל במשך השנים בתרופות כימיות שנועדו להוריד את כמות החומצה האורית בדם. היו לי התקפי גאוט חזקים בערך פעמיים בשבוע והייתי נוטל בנוסף כמעט יום ביומו כדורים לשיכוך כאבים. הכדורים הצליחו להחזיק אותי איכשהו ואיפשרו לי ללכת לעבודה אך יצרו במשך הזמן פגיעה בכליות, וכן לחץ דם גבוה שנגרם כתוצאה מהמחלה שהמשיכה לקנן בגופי. כשהמצב הלך החמיר החלטתי להפסיק לקחת את התרופות ולנסות טיפול טבעי.
לפני כחודשיים שמעתי על צמח המורינגה והתחלתי לנסות את הקפסולות של הפלמורין. התקשרתי לד”ר שרה ברק, והתחלתי בהנחייתה לקחת את הקפסולות.

היום לאחר כחודשיים אני יכול לומר שאין לי יותר התקפי גאוט בכלל, כמו שהיו לי בעבר. כבר כחודש ימים אני קם בבוקר ללא כאבים ברגליים, אם כי עדיין יש לי כאבי פרקים פה ושם, בכפות הידיים ובברכיים, ואני מקווה שגם אלה יחלפו.

ד”ר שרה ברק עונה לי לכל טלפון ומסבירה בסבלנות רבה ונותנת הנחיות מועילות נוספות בנוגע טיפול במחלה. אני ממליץ בחום לכל מי שסובל מגאוט לפנות אליה ולטפל בעצמו באמצעות כמוסות הפלמורין.

שלמה י, רמת גן

טיפול בהתקפי גאוט

שמי איתן, אני בן 76. לפני שנה הפתיע אותי מאוד כאב בבוהן הרגל, חשבתי שהכאב נגרם בגלל חיכוך הנעל ברגל כיוון שאני הולך הרבה וצועד כחמישה קילומטר ביום.
פניתי לרופא המטפל שאמר לי “ברוך הבא למועדון חולי הגאוט”. קיבלתי טיפול בארקוקסיה ואלוריל שעצרו את הנפיחות והכאב ברגל. המשכתי לאכול כהרגלי ואחרי חודש קיבלתי התקף קשה נוסף.
הרופאה שלחה אותי לבדיקות וחומצת השתן היתה 9 ופגיעה בתפקודי כליות והקראטנין היה גבוה 1.16. האלוריל גרם לי לעצירת שתן בהתקף השני שהפחיד אותי מאוד ובהתייעצות עם הרופאה המטפלת הפסקתי השימוש באלוריל.

בשלב זה פניתי דרך האינטרנט לד”ר שרה ברק שהמליצה לי לפני חצי שנה לצרוך את כמוסות הפלמורין ומשקה נוני עם מומורדיקה מארה”ב. כמו כן קיבלתי הדרכה לתזונה שעליה אני מקפיד מאוד.

כיום חצי שנה אני בלי התקפים, מרגיש טוב, ממשיך לצעוד כול יום וקיבלתי את איכות החיים שהיתה לי בחזרה. ממליץ בחום לפנות לד”ר שרה ברק ולאמץ את ההמלצות שלה ולצרוך את המורינגה וי פלוס.

איתן, הרצליה

עדות נטורופתית; טיפול בגאוט וטיפול מניעתי

לכל המתעניינים אני סטודנטית לנטורופתיה שנה שלישית. חיפשתי תוסף אחד שיענה לי על כמה שיותר צרכים ממקור טבעי. בעלי סובל מגאוט (יוריק-אסיד גבוה) שמעתי מד”ר שרה ברק על הפורמולה של מורינגה-V ושהמוצר מצליח לטפל בגאוט. אחרי חודשיים של נטילת התוספים של מורינגה V הוריד בעלי, על דעת עצמו, את אחת משתי התרופות שהוא צורך(כולכיצין) כבר למעלה מ – 15 שנה !!! אחרי חודש הוא עשה בדיקת דם והמדדים מצוינים. בעזרת המוצר המדהים הזה בהמשך הוא גם יוריד את התרופה השנייה (אלוריל)- ובא לאבנר גואל… גם אני נוטלת את המוצר הזה, כמולטי-ויטמין, במינון נמוך יותר ובבדיקת דם שעשיתי מסתבר שהגוף מודה לי… התוצאות היו פשוט מדהימות.
ממליצה לכם בחום – רק בריאות
תמי, כפר חיים

מעל 4 שנים ללא התקף גאוט!

אני אלקנה בן 59 ספורטאי, לפני מספר שנים הופיעו כאבים בפרקי הבהונות בשתי הרגליים. כל אותם שנים לא הבנתי ולא הובחנתי כראוי. ולצערי היה זה גאוט. מחלה נוראית הכאבים בלתי נסבלים ברמת עינויים ללא הפסקה. אין כדור שעוזר מלבד הכולכיצין וגם לא לאורך זמן. גם לא כמניעה פעמיים ביום לשלושה חודשים ע״פ פרופ׳ טישלר. לא נואשתי ! בחיפוש באינטרנט תחת המילה גאוט, המחלה הארורה גאוט.
וקראתי על המלאכית ד״ר שרה ברק שבשיחות רבות שניהלנו טלפונית והבנתי עד כמה ד״ר שרה ברק בקיאה בנושא הגאוט. גם אז היה לי ספק כי הרופא לא האמין. אמרה לי ד״ר שרה: תנסה מה יש להפסיד. ואכן כך עשיתי וע״פ ההדרכה הצמודה של ד״ר שרה ברק והתאמה נכונה ומינון מתאים של כדורים שהם תערובת צמחים. והנה ב״ה זה פלא פלאים הכאבים וההתקפים חלפו ואינם כלל כבר מעל ל-4 שנים! וזאת לאחר שבשנה של ההתקף האחרון הכאבים תקפו כל חודש ללא רחם והרסו את איכות חיי. לכן אני משתף אתכם הקוראים והחולים במחלת הגאוט וממליץ מייד ללא היסוס לפנות לד״ר שרה ברק המלאכית שבזכותה חזרתי לחיים. ד״ר שרה ברק לא מפסיקה להתעניין בשלומי ועונה על כל שאלה ומייעצת לי. ובטח גם לחולים אחרים.
אל תחכו ולא תסבלו, בהצלחה!
אלקנה ס. גבעתיים

שיפור ברמת חומצת שתן בדם ללא תופעות לוואי

לפני כשלושה חודשים התחלתי עם כמוסות מורינגה וספירולינה בהמלצת ד”ר שרה ברק, כשרמת חומצת שתן בדם הייתה 8.5. לפני כחודש וחצי הבדיקה הראתה 7.8 ולפני כשבועיים 7.5.
חשוב לציין שלפני כן טופלתי באלוריל שהיו תופעות לוואי לא פשוטות. אני רואה כיוון של שיפור מדהים ללא תופעות לוואי.

יהושוע מ. רמת הגולן

שיפור בכאבי פרקים

מזה מספר חודשים לא מבוטל שאני סובל משיגדון, המחלה גורמת לכאבי פרקים איומים וכמעט שבלתי נסבלים. לפני כשלושה חודשים נתקלתי באקראי דרך האינטרנט באתר שלכם, מאז התחלתי ליטול כדורי פלמורין בהמלצת ד”ר שרה ברק וברוך השם מרגיש הרבה יותר טוב. בבדיקת הדם האחרונה שביצעתי חומצת השתן ירדה מ-12 ל-9.3!!!
האמת שהייתי די סקפטי בהתחלה אבל אם עובדות אי אפשר להתווכח. אז בהזדמנות זו רציתי להודות לך ולהמליץ בחום לאנשים הסובלים מהמחלה. שווה לנסות! תודה!

אמיר ו. הוד השרון

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

טיפול בכאבי פרקים בכפות ידיים ובברכיים

שמי יהודית, אני בת 40. בתקופה האחרונה סבלתי מכאבים בפרקים בכפות ידיים, וברכיים. הכאבים העירו אותי בלילה. לאחר בירור מה יכול להקל הגעתי למידע על מוצר פלמורין של חברת מורינגה-וי. התחלתי לקחת כל יום 6 כדורים בחודשיים הראשונים, ולהפתעתי הכאבים נעלמו. כמו כן נתתי למכר שלי שסבל אף הוא מכאבים בפרקים, וגם הוא אמר לי כי הכאבים פחתו.
כמי שמתאמנת יום יום והפרקים שלי עובדים הרבה אני יכולה להמליץ על שימוש במוצר הזה ששינה את איכות החיים שלי.

יהודית

טיפול במחלת הגאוט והעלמת התקפי כאבים

שמי מיכאל, בן 42 מאשדוד ואני חולה במחלת הגאוט כבר למעלה מ-17 שנים. טופלתי בכל סוגי התרופות שקיימות בינהם אלוריל 300 מ”ג קולכצין ובהתקפים הייתי צורך ארקוקסיה. הייתי אצל מומחים בתחום ולכולם הייתה אותה התשובה – דיאטה… אלוריל או קולכצין… ולהימנע ממאכלים כאלו ואחרים. למרות כל זאת ההתקפים תמיד חזרו.
בשנה האחרונה ההתקפים הופיעו פעם עד פעמיים בחודש. הייתי מתוסכל ממצבי ובאחת הגלישות והחיפושים באינטרנט נתקלתי בד”ר שרה ברק אשר מתמחה בטיפול בגאוט ע”י צמח המרינגה. למען האמת הייתי סקפטי אך לאור מצבי הייתי מוכן לנסות.
שוחחתי עם ד”ר שרה ברק והתחלנו בטיפול בפלמורין.

כיום אחרי חמישה חודשים של טיפול עם פלמורין לא חוויתי התקף של גאוט. אני מרגיש אדם חדש… מומלץ בחום.

מיכאל א. אשדוד

טיפול בגאוט - ``יגעת ומצאת תאמין``

לד”ר שרה ברק.
ברצוני להודות לך על המוצר של לגאוט. גם אני סובל מגאוט, מידי כמה חודשים הייתי נתקף בכאבים העזים אותם חולי הגאוט חשים. אי אפשר לתאר את המצב באותם ימים, זה הרי לא רק הכאבים בכף הרגל, זה חוסר האונים המוחלט מלתפקד.
הפעם לא ויתרתי וחיפשתי דרכים נוספות. קראתי וקראתי ומצאתי את המחקר של ד”ר שרה ברק.
והרי “יגעת ומצאת – תאמין”. מזה שלושה חודשים אני משתמש פעמיים ביום בקפסולות וב”ה מרגיש הרבה יותר טוב:
א. אני לא חש בשום התקף ואפילו לא במיחוש.
ב. הרגלי היציאה הרבה יותר קלים ולפחות פעם ביום.
ג. הרבה יותר אנרגטי וקליל, פחות עייפות.
ד. התחושה שישנם תוצאות חיוביות נוספות שעדיין לא גיליתי אותם. (עד לאחר הבדיקות המקיפות)
ה. שווה לנסות, אחרי הכל זה מחומרים טבעיים.
תודה על הכל; על השרות המסור, ההסבר וההדרכה, והטיפים להמשך תזונה נכונה.

שמעון ב.

טיפול בגאוט למרות הסקפטיות

היום, שלושה חודשים מאז שהתחלתי בנטילת התוספים של לגאוט אני חייב לומר כי למרות הסקפטיות שלי, זה פשוט עובד. אני סובל מגאוט מזה 28 שנים, במהלך שנים אלו אני נוטל תרופות מרשם ומעת לעת מגיע התקף כואב. במהלך כל התקף, הגברתי את מינון התרופות שבזמנו עוד עזר והפיג את הכאב עד להתקף הבא. לפני כחצי שנה, ההתקף מאן לעזוב למרות התרופות ומשככי הכאבים, מה שהוביל אותי שוב לגוגל, שם מצאתי אותך.
זה קרה לפני שלושה חודשים, אז שלחת אלי את המוצרים עליהם המלצת והלא יאומן קרה, כעבור מספר ימים עבר ההתקף ומאז לא חוויתי את הכאב המוכר והקשה ההוא. אני, כאדם מעשי שאינו מאמין בתרופות לא מוכרות “ממחוזות רחוקים” הופתעתי מהאפקטיביות של המוצרים הללו, כנראה שהייתי צריך לחוות כאב גדול כדי להגיע אל המנוחה.
המון תודה!
יובל ב., נס ציונה

טיפול בגאוט - ``יגעת ומצאת תאמין``

שמי שלום בן 42 סובל למעלה מעשור מגאוט. טופלתי במשך העשור האחרון באלוריל 300 מיליגרם ליום ובכולכיצין. לצערי היו לי התקפים רבים שנעשו תכופים בתדירות של אחת לשבועיים שלושה למרות האלוריל והכולכיצין. במקביל ניסיתי להקפיד על תזונה אך הטיפול עם השמירה על התזונה לא עזר לי. ההתקפים היו חריפים מאוד שהתבטאו בנפיחות ובאדמומיות בכף הרגל, פעם ברגל ימין ופעם ברגל שמאל. הנפיחות והכאב בבוהן הרגל גרמו לי לצליעה עד כדי כך שלא יכולתי לנהוג, לדרוך וללכת על הרגל. הכאבים היו חזקים עד שהגעתי דרך האינטרנט לד”ר שרה ברק ורכשתי בהמלצתה פורמולה פלמורין.
על דעת עצמי הפסקתי לקחת את האלוריל והכולכיצין. שבוע המעבר מהטיפול באלוריל וכולכיצין לפורמולה הצמחית פלמורין היה שבוע קשה במיוחד מבחינת הכאבים שהיו עזים ממש. זו היתה מבחינתי ירידה לצורך עליה. היום אחרי שלושה חודשים של לקיחת הפלמורין 3 בבוקר 3 בערב אני לא מקבל התקפים בכלל וממליץ בחום לקחת את התוסף וזאת הודות לד”ר שרה ברק. אני ממשיך עם הטיפול ויש לי שיפור משמעותי באיכות החיים וממליץ למי שסובל מבעיה דומה לפנות לד”ר ששרה ברק.
שלום מ., בת ים

מניעת התקפי גאוט וכאבים

שמי מאיר ג. תושב תל אביב בן 80. סבלתי כשנה מהתקפי גאוט קשים שהתחילו בבוהן רגל שמאל ועברו לבוהן רגל ימין. ההתקפים היו קשים והיו ימים שלא יכולתי לדרוך על הרגליים. קיבלתי מהרופא המטפל אלוריל 300 מיליגרם וכולכיצין שלא השפיעו ולא הפחיתו את הכאבים. ההתקפים נמשכו בין שבועיים לשלושה וחזרו כול חודשיים בערך.
לפני תשעה חודשים החלטתי להפסיק לקחת את האלוריל והכולכיצין על דעת עצמי ופניתי דרך האינטרנט לד”ר שרה ברק היועצת המקצועית של מורינגה וי בהמלצתה אני לוקח את כמוסות המורינגה והספירולינה ומאז אין לי כאבים בשני הרגליים. אני נדהם שבבוקר הרגליים שלי ללא נפיחות או כאב. במהלך היום מתפתחת נפיחות בשני הקרסוליים אך ללא כאב, ד”ר שרה ברק המליצה לי להרים את הרגליים למעלה מדי פעם וזה עוזר.
אני מרגיש הבדל של יום ולילה באיכות החיים שלי מאז שאני משתמש במוצרי הבריאות האלו וממליץ בחום לחברים שלי ולכל הסובלים מגאוט לנסות זאת.
מאיר ג., תל אביב

טיפול בכאבי גאוט ושחיקת סחוסים

זה קרוב לעשור שאני סובל מדלקת פרקים קשה ומשחיקה בסחוסי הירכיים. ניסיתי המון דרכים להקל על עצמי הן במתן ויטמינים והן ע”י תרגילים שונים אך לשווא! לאחרונה שמעתי על כמוסות מורינגה וספירולינה שיכולות להקל מאד על דלקת פרקים-“גאוט” ואכן לאחר כשלושה חודשים הרגשתי בשיפור משמעותי בהרגשה והקלה משמעותית על הכאבים. בהזדמנות זו רציתי להודות לגברת ד”ר שרה ברק היחס,ההכוונה והשרות הנפלא שהיא נותנת לי ועל כך תודתי נתונה.
בברכה,

ציון ח., אלעד

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

אני רוצה לשאול שאלה
1
יש לך שאלה על גאוט?
היי,
איך אוכל לעזור לך?